O nas

Kim Jesteśmy?

Gospodarstwo Rolne Eugeniusz Matyjaszczyk powstało w roku 1981. Specjalizuje się w produkcji tradycyjnych wyrobów, kapusty i ogórków kiszonych, wytwarzanych w oparciu o sprawdzone receptury z warzyw pochodzących z własnych upraw o powierzchni około 150 hektarów. Utrzymując niezmieniony od czterech dekad skład produktów konsekwentnie podnosimy standardy jakościowe i technologiczne.

Rozszerzenie asortymentu oferowanych produktów nastąpiło wraz z założeniem spółki Matyjaszczyk Przetwórstwo i konfekcjonowanie warzyw, którą powołano w roku 2014. Podstawą działalności firmy jest produkcja surówek bez użycia substancji konserwujących dostarczanych do odbiorców w dniu ich wytworzenia.

O naszych Produktach

Produkty sprzedawane są zarówno w sieciach handlowych (Stokrotka, Leclerc, Intermarche, Społem), giełdach rolnych (Elizówka, Sandomierz, Białystok, Rzeszów) oraz licznych sklepach rodzinnych i hurtowniach.

Celem strategicznym wyznaczającym kierunek rozwoju jest dla nas pozyskiwanie nowych klientów i jak najlepsze zaspokojenie potrzeb dotychczasowych odbiorców poprzez terminowe dostawy najwyższej jakości wyrobów.

Dlaczego wybrać Nas?
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku
  • Niepowtarzalny smak i wysoka jakość
  • Dostępność w marketach, giełdach i hurtowniach
Nasze Uprawy